Marki Jest 9 marek

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
 • Diamondback

  Marka istniejąca od 1978 roku. Dziś może poszczycić się jednym z najlepszych team-ów bmx-owych na świecie, startują i wygrywają w najważniejszych wydarzeniach takich jak X Games czy Baltic Game. Oferta 2019 to nowe kolory, desing zgodny z nadchodzącymi trendami, bardzo dobre komponenty. Rowery dla każdej grupy użytkowników, od początkujących riderów do sprzętu dla profesjonalistów.

 • Herrmans

  Firma Herrmans z Finlandii, działająca od ponad 50 lat, jest jednym z wiodących prekursorów rowerowej technologii w Europie. Herrmans specjalizuje się w produkcji chwytów rowerowych, osłon łańcucha, odblasków, oświetlenia oraz taśm obręczy. Wszystkie artykuły produkowane są w Finlandii z surowców najwyższej jakości. 

 • Raleigh

  Angielska marka rowerowa ciesząca się dużą popularnością na całym świecie. Dzięki wysokiej jakości swoich produktów rowery te sprzedawane są od ponad 125 lat.  

 • Saveno

  Nowa marka stworzona od początku do końca przez firmę POLBIKE. Bazując na tym co znane i doceniane, połączyliśmy świeżość nowej marki z doświadzczeniem zdobytym przez lata. Rowery SAVENO produkowane są na terenie Unii Europejskiej z materiałów najwyższej jakości co wpływa pozytywnie na ich trwałość i niezawodność. Dzięki przemyślanym projektom oraz najlepszym materiałom, dostarczamy produkt idealny dla każdego miłośnika jazdy na rowerze. 

 • Shockblaze

  Włoska marka, która istnieje na rynku europejskim od 15 lat. Na rynku polskim zadebiutowała w 2013 roku i śmiało można stwierdzić, że weszła przebojem na nasz rynek rowerowy. Połączenie włoskiego stylu z najwyższą jakością produkcji i dystrybucji w połączeniu z przystępną ceną to dla każdego rowerzysty spełnienie marzeń. w ofercie znajdują się zarówno rowery dla najbardziej wymagających (hardt-tail, full-suspension, fat bike, road ) jak i ciekawe propozycje z grupy trekking, e-bike czy kids. 

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów